SERIA 5E 3-CYL. – WIĘKSZY CIĄGNIK, WIĘKSZA WYGODA

DLA OSÓB, DLA KTÓRYCH PASJA TO COŚ WIĘCEJ NIŻ SŁOWO

Pasja i energia wkładana w pracę pozwalają nam cieszyć się lokalnymi płodami rolnymi. Dostrzegamy ją w wysokiej jakości produktach spożywczych, które stawiamy na stole. Dlatego mamy nadzieję, że usłyszysz nas głośno i wyraźnie – jesteśmy wdzięczni za Twoją codzienną pracę. Zbudowaliśmy także ciągnik dostosowany do Twojego sposobu pracy: możesz cieszyć się wszechstronnością, wygodą i działaniem naszej serii 5E i pracować równie wydajnie. Dziękujemy.

GOSPODARSTWA W NIEPEŁNYM WYMIARZE CZASU PRACY: CIĄGNIK NA CAŁY ETAT
Wiemy, że nawet jeśli prowadzisz mniejsze gospodarstwo, Twoje podejście pozostaje poważne. Nasz ciągnik idealnie się do tego nadaje.
Więcej szczegółów
GOSPODARSTWA MLECZARSKIE: CIĄGNIK DO CHOWU KRÓW
Wiemy, jak bardzo dbasz o zdrowie i produktywność swoich zwierząt. Wiemy także, ile to wymaga pracy. Ciągnik serii 5E pomoże uporać się ze wszystkim.
Więcej szczegółów
GOSPODARSTWA HODOWLANO-UPRAWNE: JEDEN CIĄGNIK DO WSZYSTKIEGO
Wykonanie pracy oznacza posiadanie umiejętności i talentów wielu osób. Ciągnik pracujący tak, jak Ty, pozwoli wykonać pracę szybciej i lepiej.
Więcej szczegółów

Tematy pokrewne

SERIA 5E

SERIA 5E

Teraz możesz pracować szybko i z przyjemnością. Ciągniki serii 5E to wydajne i komfortowe maszyny, które pozwolą Ci uporać się z każdą pracą sprawnie, efektywnie i wygodnie jak nigdy wcześniej.

Status PowerGard: pod ochroną

Status PowerGard: pod ochroną

Gdy Twój sprzęt jest objęty pakietem ochrony PowerGard*, Twoja firma ma zapewniony wysoki czas sprawności operacyjnej i niezmiennie maksymalną wydajność, których potrzebuje, aby się rozwijać.

Kliknij i odbierz

Kliknij i odbierz

Zamawianie części nigdy nie było tak proste! Wszystkie potrzebne Ci części dostępne za jednym kliknięciem.