CIĄGNIKI DO HODOWLI KRÓW

Radość z produktów nabiałowych trafiających na nasze stoły wywodzi się od Twojego zaangażowania w zdrowie krów i pełne mleko. Niezrównana, wszechstronna wydajność ciągników 5E pozwoli utrzymać wysokie standardy oraz żądaną skuteczność.
PEŁNA KABINA, PEŁNA WIDOCZNOŚĆ – MUSISZ MIEĆ OCZY DOOKOŁA GŁOWY I SKUTECZNIE REALIZOWAĆ MNÓSTWO RÓŻNYCH ZADAŃ W GOSPODARSTWIE – UŁATWI TO DOBRA WIDOCZNOŚĆ TEJ KABINY ORAZ ERGONOMICZNY UKŁAD ELEMENTÓW STEROWANIA I PRZYRZĄDÓW.

MOC, CZYSTOŚĆ, NISKIE ZUŻYCIE PALIWA

Ciągnik 5E zapewnia ekologiczną moc niezbędną do szeregu prac związanych z ładowaniem i transportem w gospodarstwie mleczarskim. Wysokociśnieniowy układ wtryskowy Common Rail w połączeniu z elektronicznym układem sterowania sprawiają, że silnik wysokoprężny pracuje z prędkością znamionową zaledwie 2100 obr./min, zapewniając wysoki moment obrotowy przy niskim zużyciu paliwa, a tym samym spełniając normy emisji Stage V.
W CIĄGU DNIA WIELOKROTNIE TRZEBA PORUSZAĆ SIĘ W TYŁ I W PRZÓD – NASZE BEZSPRZĘGŁOWE PRZEKŁADNIE POWRREVERSER™ 12/12 LUB 24/12 ZAPEWNIAJĄ PRĘDKOŚĆ DLA KAŻDEGO ZASTOSOWANIA ORAZ NA POTRZEBY PODNOSZENIA BEZ PRZERYWANIA, DO PRZODU/DO TYŁU.

Z MOCĄ

W gospodarstwie mleczarskim ładowacz ma mnóstwo zadań do wykonania – a układ hydrauliczny jest na to gotowy. Słynący z niezawodnego działania układ hydrauliczny serii 5E z przepływem otwartym w położeniu neutralnym wyposażony jest w dwie pompy, zapewniając całkowitą prędkość przepływu 66 l/min. Otrzymasz także dwa opcjonalne gniazda hydrauliki oraz nasz wał odbioru mocy 540/540E o wyższej wydajności.
CIĄGNIKI 5E PRZEZNACZONE SĄ DO INTENSYWNEJ OBSŁUGI ŁADOWACZA W GOSPODARSTWIE MLECZARSKIM – ICH KRÓTKI ROZSTAW OSI ZAPEWNIA WYJĄTKOWĄ ZWINNOŚĆ ORAZ NADZWYCZAJ CIASNY PROMIEŃ SKRĘTU.

"Naszą inspiracją jest Twoja pasja i oddanie codziennej pracy. Dlatego też zbudowaliśmy ciągnik, który pracuje tak, jak Ty. W ten sposób mówimy: dziękujemy za wszystko!"