Ładowacze do kompaktowych ciągników użytkowych

Kompaktowy ciągnik użytkowy z ładowaczem

 

Znacząca modyfikacja

Kiedy potrzebny jest ładowacz, należy wybrać taki, którego konstrukcja pozwala na idealną współpracę z ciągnikiem i układem hydraulicznym. To właśnie zapewnią Ci ’ładowacze serii E i R John Deere do kompaktowych ciągników użytkowych.

Kompaktowy ciągnik użytkowy z ładowaczem serii E

Ładowacze serii E

Seria E to ładowacze czołowe zamontowane na stałe, które są doskonałym wyborem, jeśli ciągnik stale pracuje z ładowaczem.

300E >   400E >

Kompaktowy ciągnik użytkowy z ładowaczem serii R

Ładowacze serii R

Ładowacze serii R zapewniają najwyższą wydajność i wygodę dzięki systemowi montażu Quik-Park™ z wbudowaną blokadą parkingową.

120R >    220R >    320R >    440R >

System montażu ładowacza Quik-park™

Ładowacze z serii R zapewniają łatwy montaż i demontaż, bez użycia narzędzi. Pozycja (blokada) parkingowa jest zamocowana do przedniej ramy ciągnika i staje się integralną częścią ładowacza podczas jego pracy. Aby opuścić ładowacz do położenia postojowego, wystarczy podnieść drążek joysticka po otwarciu zatrzasków.

System montażu ładowacza Quik-park™
System montażu ładowacza Quik-park™
System montażu ładowacza Quik-park™

                 

Kompaktowy ciągnik użytkowy z ładowaczem 300E MSL

Samopoziomowanie mechaniczne

Nieważne, czy jesteś nowicjuszem, czy osobą doświadczoną w zakresie obsługi ładowacza, odpowiednie utrzymanie ładunku wymaga umiejętności. Modele 300E oraz 120R, 220R i 440R mają opcję samopoziomowania mechanicznego, dzięki której sprzęt będzie utrzymywał ustawiony kąt podczas podnoszenia i obniżania.