9R 540Ciągnik

  • Maks. moc silnika (wg ECE-R120) 594 KM (437 kW)
  • 13,6 l silnik 6-cylindrowy
  • 20,9 t masy własnej, rozstaw osi 3,912 m
  • Opcjonalne zawieszenie osi przedniej HydraCushion i fotel ActiveSeat II zapewniający wyjątkowy komfort jazdy

Niezrównana wszechstronność

Wykorzystaj niesamowitą moc i wyjątkową wszechstronność. Ten solidny, uniwersalny sprzęt jest dostępny z maksymalną mocą do 691 KM. Silnik JD14 cechuje się niezrównaną niezawodnością i mniejszym zużyciem paliwa, a model 9R zapewnia przeniesienie całej tej mocy prosto na podłoże. Opcjonalne zawieszenie osi przedniej HydraCushion™ eliminuje skoki mocy, dzięki czemu nie trzeba obniżać obrotów silnika po osiągnięciu limitu.

Cechy podstawowe

Przyjrzyjmy się poszczególnym cechom przekładającym się na wyjątkowe zalety ciągników z serii 9R.

efficient-power

Sprawne przekazywanie mocy

Skorzystaj z całkowitej niezawodności i niskiego zużycia paliwa naszego silnika JD14 o pojemności 13,6 l, podczas gdy przekładnia e18™ pozwoli Ci efektywnie gospodarować jego ogromną rezerwą mocy i momentem obrotowym sięgającym 2954 Nm.

9-series-cab

Kabina serii 9 — Twoje ulubione miejsce

Korzystaj z wyjątkowo komfortowej kabiny z wyświetlaczem G5Plus CommandCenter i licznymi funkcjami, takimi jak radio z cyfrowym ekranem dotykowym 6,5” ze zintegrowanym Apple CarPlay i Android Auto, system audio 6.1 oraz opcjonalny fotel ActiveSeat™ II z funkcją wentylacji i masażu

next-level-automation

Wyższy poziom automatyzacji

Uzyskaj bezprecedensową wydajność dzięki naszemu oferowanemu w standardzie systemowi AutoTrac, zmiennemu dawkowaniu, sterowaniu sekcjami i zaawansowanym licencjom, takim jak AutoTrac™ Turn Automation, AutoTrac™ Implement Guidance Passive, AutoPath™ MachineSync i In-Field Data Sharing.