Najlepszy wybór do pokosowania

Idealne rozwiązanie, gdy bezpośrednie cięcie nie jest możliwe

 

Podbieracz BP15 do pokosowania z niskimi stratami związanymi z osypywaniem nasion

Podbieracz BP15 jest idealnym rozwiązaniem, gdy bezpośrednie cięcie nie jest możliwe ze względu na warunki pogodowe lub wrażliwe uprawy. Układ podawania z podwójnym pasem, zawieszenie FieldGlide i większy ślimak z udoskonalonym rozmieszczeniem palców zapewniają doskonałe przyleganie i zbieranie upraw.

 

Zoptymalizowany pas podbieracza zapewniający płynne podawanie

Płynne podawanie

Pas podbieracza jest optymalnie dostosowany do zbierania upraw i przenoszenia ich na drugi pas, który przemieszcza je dalej poziomo i płasko pod dużym bębnem zasilającym. Zapewnia to płynniejsze podawanie nawet przy dużej ilości materiału. Prędkość pasów można także regulować spoza kabiny w zakresie 3–15 m/min.

Duży ślimak o średnicy 660 mm do dużych wolumenów upraw

Przeznaczony do upraw o dużej masie

Dzięki możliwości regulacji w zakresie 57 mm i ślimakowi o średnicy 660 mm przenośnik można stosować do dużych objętości materiału roślinnego w celu nieustannego podawania materiału do kombajnu i uzyskania maksymalnej wydajności. Koła kopiujące można ustawić na pięciu różnych wysokościach bez użycia narzędzi. Pozwala to zoptymalizować wysokość podbieracza w zależności od upraw i warunków. Koła kopiujące zapewniają lepsze prowadzenie po terenie i pomagają niewlować nierówności terenu.

Do każdego rozmiaru pokosu dzięki otworowi o szerokości 915 mm

Dostosowanie do każdego rozmiaru pokosu

Otwór o szerokości 915 mm umożliwia dostosowanie do każdego rozmiaru pokosu. Siłowniki hydrauliczne podwójnego działania reagują szybciej i umożliwiają utrzymywanie nacisku na pokos dla wydajniejszego podawania materiału. Po zamontowaniu górnej osłony można zmniejszyć straty bez wpływu na widoczność sekcji podajnika.

Aby uzyskać więcej informacji na temat podbieracza BP15, kliknij numer modelu.

MODELOtwór, mmŚrednica ślimaka, mmZakres ruchu, mmPrędkość pasa, m/min

915

660

57

3–15