CZĘŚCI

Parts

Rynek wtórny odgrywa kluczową rolę. Możliwości zatrudnienia u dealerów John Deere.

Utrzymanie sprawności maszyn podczas intensywnego sezonu ma dla naszych klientów priorytetowe znaczenie. Jako przedstawiciel światowej klasy sieci logistyki i dostaw części dla klientów John Deere odpowiadasz za wszystkie aspekty sprzedaży i dostawy części u dealera. Obejmuje to sprzedaż części, zarządzanie zapasami, a także tworzenie i realizację proaktywnych kampanii marketingowych związanych z maszynami i ofertami sprzedaży usług.

Znajdź dealera firmy John Deere w swojej okolicy i odkryj aktualne okazje:

Wybierz dealera i skontaktuj się z nim.

 • Tak, mamy to w magazynie

  Zarządzając zapasami tak, by mieć w zanadrzu odpowiednie części, zyskujemy zaufanie klientów.

  Tak, mamy to w magazynie
 • Zrozumienie potrzeb klienta

  Dostępność potrzebnych części i usług. Praca w dziale części to coś więcej niż tylko sprzedaż.

  Zrozumienie potrzeb klienta
 • Jesteśmy silnym zespołem

  Ściśle współpracujemy z zespołem serwisowym – razem staramy się polepszać wyniki sprzedaży w dziale aftermarket oraz zapewnić klientom jeszcze lepsze wrażenia.

  Jesteśmy silnym zespołem

Typowe zadania w dziale części

Kierownik ds. części


Do Twoich obowiązków należy stałe polepszanie wyników w zakresie sprzedaży części, a także obrotów i opłacalności. Na tym stanowisku zarządzasz jakością zapasów, proponując jednocześnie sposoby na usprawnienie pracy działu.

Przedstawiciel wsparcia klienta


Odpowiadasz przede wszystkim za budowanie silnych relacji z klientami oraz wspieranie sprzedaży w segmencie aftermarket, zawierając umowy serwisowe oraz organizując akcje promocyjne. Dbasz także o systematyczne dostawy części, a dodatkowo nadzorujesz określone procesy.

Pracownik działu części – w salonie sprzedaży John Deere lub przez internet


Do Twoich zadań należy sprzedaż, odbiór i dostawa części oraz akcesoriów. Dodatkowo obsługujesz klientów w sklepie i wykonujesz ogólne zadania organizacyjne, promocyjne i magazynowe.

Oferty i opisy stanowisk pracy zaprezentowane na tej stronie mają jedynie charakter przykładowy: rzeczywiste oferty pracy dostępne w placówkach dealerskich mogą się od nich różnić. Wszelkie sprawy pracownicze stanowią przedmiot uzgodnień pomiędzy kandydatem a dealerem, który odpowiada także za przeprowadzenie procesu rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.