SPRZEDAŻ

Sales

Sprzedawaj to, co najlepsze i wyróżnij się. Możliwości zatrudnienia u dealerów John Deere.

Praca w dziale sprzedaży to o wiele więcej niż tylko sprzedaż sprzętu. Aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla danego klienta, trzeba zrozumieć jego potrzeby. Zapewniamy pełne szkolenie w zakresie wszystkich naszych najnowszych produktów, usług oraz narzędzi i umiejętności sprzedażowych. Dajemy możliwość rozwijania specjalistycznych umiejętności w zakresie sprzętu rolniczego lub do pielęgnacji terenów zielonych, sprzętu używanego, jak również wiodących w branży rozwiązań zintegrowanych.

Znajdź dealera firmy John Deere w swojej okolicy i odkryj aktualne okazje:

Wybierz dealera i skontaktuj się z nim.

 • Tu każdy wygrywa

  Gdy klient otrzyma rozwiązanie na miarę swoich potrzeb, udało Ci się je nie tylko sprzedać, ale i dostarczyć mu pewną wartość.

  Tu każdy wygrywa
 • Wspaniałe relacje

  Znając odpowiedź na zadawane pytania, budujesz zaufanie.

  Wspaniałe relacje
 • Duma z własnej pracy

  Podczas pracy będzie Ci towarzyszyć pewność siebie oparta na silnej marce John Deere.

  Duma z własnej pracy

Typowe stanowiska pracy w dziale sprzedaży

Kierownik ds. sprzedaży


Zakres obowiązków obejmuje prowadzenie zespołu sprzedażowego i zarządzanie nim w celu realizacji działań sprzedażowych oraz marketingowych, a także ich nadzoru. Do Twoich zadań należeć będzie też wdrażanie strategii sprzedażowej, wizji sprzedaży, spełnianie rocznych celów oraz koordynacja procesów sprzedaży i planu marketingowego.

Doradca klienta


Na tym stanowisku odpowiadasz za wzmacnianie relacji z klientem, oferujesz rozwiązania oparte na nowym i używanym sprzęcie rolniczym i do pielęgnacji terenów zielonych, a także rozwiązania dealera z segmentu rolnictwa precyzyjnego.

Specjalista ds. sprzedaży


Za sprawą posiadanej wiedzy wspierasz sprzedaż produktów, usług, a także rozwiązań. Pomagasz pozostałym członkom zespołu sprzedażowego w sytuacji, gdy do znalezienia najlepszego rozwiązania dla klienta i umożliwienia jak najlepszego wykorzystania go potrzebna jest szeroka wiedza.

Kierownik ds. sprzętu używanego


Na tym stanowisku zarządzasz sprawami z zakresu marketingu, działań oraz zasad oferowania używanego sprzętu. Zakres obowiązków obejmuje między innymi sprzedaż, planowanie, ocenę zasobów, politykę cenową, analizę opłacalności oraz rotację zapasów.

Specjalista ds. sprzętu używanego


Twój zakres zadań obejmuje zarządzanie sprawami z zakresu marketingu, sprzedaży oraz zasadami oferowania używanego sprzętu. Proponujesz przy tym kierownikowi ds. sprzętu używanego zmiany i działania usprawniające pracę.

Oferty i opisy stanowisk pracy zaprezentowane na tej stronie mają jedynie charakter przykładowy: rzeczywiste oferty pracy dostępne w placówkach dealerskich mogą się od nich różnić. Wszelkie sprawy pracownicze stanowią przedmiot uzgodnień pomiędzy kandydatem a dealerem, który odpowiada także za przeprowadzenie procesu rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.