ZINTEGROWANE ROZWIĄZANIA

Integrated Solutions

Rozwiązania dla klientów. Możliwości zatrudnienia u dealerów John Deere.

Firma John Deere bezproblemowo łączy maszyny, inteligentne technologie i dane, dostarczając rozwiązania w zakresie prac polowych dostosowane do potrzeb klientów. Pracując u dealera John Deere w nieustannie rozwijającym się świecie zintegrowanych rozwiązań, będziesz pomagać klientom bardziej efektywnie wykorzystywać maszyny i technologię w oparciu o dostępne dane i wiedzę. Dzięki temu nasi klienci osiągną wyższą wydajność, a także przyczynią się do zrównoważonego rozwoju.

Znajdź dealera firmy John Deere w swojej okolicy i odkryj aktualne okazje:

Wybierz dealera i skontaktuj się z nim.

 • Słuchamy innych

  Rozumiemy, iż nasi klienci potrzebują skrojonych na miarę rozwiązań.

  Słuchamy innych
 • Wyróżniamy się praktycznym podejściem

  Chętnie pomagamy naszym klientom w pełni wykorzystać zalety innowacyjnych technologii.

  Wyróżniamy się praktycznym podejściem
 • Jesteśmy wyszkolonymi ekspertami

  Ciągłe poszerzanie wiedzy i doświadczenia stanowi klucz do dostarczania rozwiązań w systemach produkcyjnych klientów.

  Jesteśmy wyszkolonymi ekspertami

Typowe stanowiska pracy w dziale rozwiązań zintegrowanych

Dyrektor ds. rozwiązań zintegrowanych


Na tym stanowisku będziesz kierować rozwojem i wdrażaniem zintegrowanych rozwiązań dla całej organizacji, w tym usług FarmSight. Realizacja zadań będzie wymagała ścisłej współpracy z innymi działami oraz podmiotami zewnętrznymi.

Specjalista ds. wsparcia rozwiązań zintegrowanych


Wspierasz i promujesz usługi FarmSight dealerów, przekazując praktyczną wiedzę, organizując szkolenia dla pracowników oraz pomagając wdrażać rozwiązania.

Konsultant ds. rozwiązań zintegrowanych – rolnictwo precyzyjne


Na tym stanowisku służysz innym swoją wiedzą na temat sprzedaży, dostawy i wsparcia produktów oraz usług z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Będąc ekspertem w tej dziedzinie, zapewniasz prawdziwą wartość dodaną dealerowi i klientom.

Oferty i opisy stanowisk pracy zaprezentowane na tej stronie mają jedynie charakter przykładowy: rzeczywiste oferty pracy dostępne w placówkach dealerskich mogą się od nich różnić. Wszelkie sprawy pracownicze stanowią przedmiot uzgodnień pomiędzy kandydatem a dealerem, który odpowiada także za przeprowadzenie procesu rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.