ZARZĄDZANIE I ADMINISTRACJA

Management & Administration

Podstawa sukcesu. Możliwości zatrudnienia u dealerów John Deere.

Każda dobrze działająca firma wymaga silnego przywództwa, skutecznego zarządzania i doskonałego wsparcia administracji. Dealerzy firmy John Deere potrzebują utalentowanych osób z różnymi umiejętnościami biznesowymi i umiejętnościami zarządzania ludźmi, które pomogą zwiększyć zaangażowanie pracowników, zapewnić doskonałe wrażenia klientów oraz przyczynić się do rozwoju firmy. Twoje obowiązki będą obejmowały współpracę z różnymi pracownikami placówki dealerskiej oraz wspieranie ich w zakresie codziennych zadań i planowania. Jako menedżer możesz kierować zespołem ludzi i odgrywać kluczową rolę w podejmowaniu obecnych, a także przyszłych decyzji biznesowych.

Znajdź dealera firmy John Deere w swojej okolicy i odkryj aktualne okazje:

Wybierz dealera i skontaktuj się z nim.

 • Odpowiedzialność

  Ponieważ nasi klienci na nas liczą, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania i pomóc w osiągnięciu sukcesu.

  Odpowiedzialność
 • Doskonałość

  Zorientowanie na przyszłość oraz optymistyczne nastawienie – oto nasza recepta na sukces.

  Doskonałość
 • Duch pracy zespołowej

  Razem możemy osiągnąć o wiele więcej!

  Duch pracy zespołowej

Typowe stanowiska w obszarze zarządzania i administracji

Kierownik punktu sprzedaży


Kierujesz punktem sprzedaży dealera i odpowiadasz za dobsługę i zadowolenie klientów, wyniki swojego oddziału, a także zaangażowanie pracowników.

Kierownik ds. finansów i administracji


Kierujesz wszystkimi operacjami finansowymi organizacji oraz je kontrolujesz, dodatkowo sprawując nadzór nad codziennymi zadaniami administracyjnymi.

Specjalista ds. kadr


Pracując na tym stanowisku, koordynujesz wszystkie kwestie związane z zasobami ludzkimi w swojej organizacji – od wdrażania wytycznych, poprzez zgodność z lokalnymi przepisami aż po wsparcie zarządu i nadzór nad zaangażowaniem pracowników.

Kierownik ds. marketingu


Zarządzasz wizerunkiem i świadomością marki dealera, a także koordynujesz taktyczne strategie marketingowe nakierowane na promocję produktów i usług.

Koordynator ds. finansowania JDF


Koordynujesz wszystkie działania związane z finansowaniem, ściśle współpracując z zespołem sprzedaży i działem John Deere Financial. Twoim najważniejszym zadaniem jest zapewnienie wszystkim klientom wsparcia za sprawą wysokiej jakości, transparentnego procesu finansowania.

Koordynator IT


W ramach swojego zakresu obowiązków służysz wsparciem w zakresie doboru sprzętu/usług technologicznych, konfiguracji, a także pomocą w procesie komunikacji. Dodatkowo zapewniasz ochronę danych, pomagając współpracownikom skutecznie realizować powierzone zadania.

Serwis, sprzedaż lub części


Odpowiadasz za procesy maksymalizujące wydajność w danym dziale.

Oferty i opisy stanowisk pracy zaprezentowane na tej stronie mają jedynie charakter przykładowy: rzeczywiste oferty pracy dostępne w placówkach dealerskich mogą się od nich różnić. Wszelkie sprawy pracownicze stanowią przedmiot uzgodnień pomiędzy kandydatem a dealerem, który odpowiada także za przeprowadzenie procesu rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.