8RT 370Ciągnik

  • Maksymalna moc 407 hp (299 kW) Moc znamionowa (ECE-R120) + 13 hp (10 kW) IPM
  • Silnik 9,0 l, 6-cylindrowy
  • 16,2 t masy z rozstawem osi 2,477 m
  • Nowa, większa i bardziej komfortowa kabina, nowy poziom widoczności; nowy joystick CommandPRO z 11 konfigurowalnymi przyciskami.
First in Reliability

LEPSZE OSIĄGI PRZY UPROSZCZONEJ KONSTRUKCJI

Przekładnia eAutoPowr™, dostępna w modelach 370 i 410 ciągników 8R, 8RT i 8RX, ma prostą konstrukcję z mniej skomplikowanymi częściami. Zastąpiliśmy moduły hydrostatyczne podzespołami elektrycznymi, aby osiągnąć maksymalną wydajność, niezawodność i komfort.

Przekładnia zawiera niewymagające konserwacji, chłodzone cieczą, bezszczotkowe generatory elektryczne. Zastosowanie podzespołów elektrycznych zamiast modułów hydrostatycznych upraszcza konstrukcję, zwiększa wydajność, zmniejsza zużycie części i wydłuża żywotność przekładni.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

eAutoPowr™ jest najbardziej wszechstronną i najmocniejszą opcją w przekładniach serii 8, łącząc wydajność AutoPowr™ z siłą e23™. Półprzewodnikowy układ elektroniczny dostarcza natychmiastowy moment obrotowy i zapewnia płynną jazdę nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.

Elektryczny rozruch zapewnia natychmiastową moc i moment obrotowy, umożliwiając szybsze, płynniejsze zmiany kierunku i precyzyjne prędkości biegu pełzającego dzięki zastosowaniu silników elektrycznych zamiast modułów hydrostatycznych.

MAKSYMALNY KOMFORT

MAKSYMALNY KOMFORT

Wyposażona w interfejs CommandPRO™ identyczny z AutoPowr™, eAutoPowr™ oferuje wszystkie znane funkcje komfortu CommandPRO i łatwą konfigurację poprzez wyświetlacz G5Plus CommandCenter™. Jej silniki elektryczne zmniejszają hałas w kabinie o 23% w porównaniu z modułami hydrostatycznymi.

WYTWARZANIE MOCY ELEKTRYCZNEJ

WYTWARZANIE MOCY ELEKTRYCZNEJ

eAutoPowr umożliwia przeniesienie mocy do 100 kW 480 V AC do zewnętrznych klientów za pomocą opcjonalnej końcówki gniazdowej AEF. Przeniesionej mocy można użyć na przykład do zasilania osi napędowych ze sprzętu. Elektrycznie napędzane osie zapewniają znaczny wzrost uciągu, zmniejszenie poślizgu kół oraz zapobiegają obciążaniu, co umożliwia uzyskanie większej wydajności przy zastosowaniu większego asortymentu narzędzi i niższych kosztach aplikacji w przeliczeniu na hektar, jak również lepszą ochronę gleby.

Opinie użytkowników

“W kabinach maszyn z serii 8R, których teraz używamy, jest zdecydowanie ciszej”
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Dania

Profesjonaliści, którzy już zapoznali się z eAutoPowr™, są zachwyceni. Przekonaj się sam.

Ciągnik 8rt

KOMFORT JAZDY

Opanowanie mocy ciągników serii 8RT jest łatwe dzięki nowemu joystickowi CommandPRO wyposażonemu w 11 konfigurowalnych przycisków. Ten optymalny interfejs sterowania sprawia, że każdy dzień pracy jest wygodniejszy i bardziej produktywny.

Tak dużo miejsca, tak mało hałasów, tak wspaniały luksus. Czysta miłość do szczegółów. Witamy w nowej kabinie 8RT, większej i jeszcze wygodniejszej niż kiedykolwiek.

Seria 8RT Nie do zatrzymania

NIEPOWSTRZYMANA MOC

Te dwugąsienicowe maszyny zapewniają największą siłę uciągu w linii prostej, bardzo wydajny przepływ mocy i znakomitą zdolność do poruszania się po miękkim podłożu. Doskonałe do płaskich terenów i suchej, luźnej gleby. Śmiała konstrukcja ciągników z serii 8R/RT/RX mówi sama za siebie: siła uciągu, dla której nie ma przeszkód, w połączeniu z technologią, która przenosi współczesne rolnictwo w przyszłość.

Widok wnętrza kabiny

PRZECIĄGNIJ, ABY OBRÓCIĆ