Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Uniwersalne systemy do każdego zastosowania

Nie wszystkie Twoje maszyny są marki John Deere? Nie ma problemu. Mamy bogatą ofertę systemów naprowadzania dla wielu marek maszyn i zastosowań. To dlatego, że projektujemy i tworzymy własne systemy naprowadzania. Możemy dostosować układy elektroniczne do różnych maszyn. Zapytaj dealera, jakie korzyści zapewni Ci automatyczne sterowanie.

Pełna integracja

Pełna integracja

Wszystkie nasze podzespoły są wymienne i nawet, jeśli maszyna nie jest zielono-żółta, nadal można korzystać z technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Wszystkie podzespoły i oprogramowanie są tworzone przez nas. Zaprojektowane we współpracy z rolnikami i dla rolników – są łatwe w użyciu i zbudowane z myślą o długiej żywotności.

Wymierna rentowność

Wymierna rentowność

Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w John Deere Operations CenterTM w celu przeprowadzania szczegółowej analizy wydajności maszyn, plonów i innych parametrów, które pomogą w zwiększeniu rentowności.

Systemy automatyzacji

Systemy automatyzacji

Nasze sterowniki i programowalne urządzenia pozwalają wyeliminować stres związany z powtarzalnymi zadaniami. Pomogą zoptymalizować wydajność maszyny i wyeliminować kosztowne błędy.

Rolnictwo dostosowane do terenu

Rolnictwo dostosowane do terenu

Dowiedz się, jak dane pola z wielu źródeł są wykorzystywane do tworzenia map zmiennych wskaźników, które umożliwiają zarządzanie poszczególnymi obszarami pola w celu poprawy wzrostu i plonów.

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Aby rozpocząć swoją podróż do rolnictwa precyzyjnego, wystarczy odbiornik, wyświetlacz, łączność JDLink™ i konto w John Deere Operations Center™. Co więcej, dostęp do John Deere Operations Center™ jest bezpłatny!