2750 PrecisionCutKosiarki samojezdne Triplex

  • silnik diesel o mocy 14.6 kW (19.6 KM) przy 3000 obr./min.
  • silniki hydrauliczne nagarniacza
  • szerokość koszenia 157.5 cm (62")
  • regulacja wrzecion względem stalnicy
  • dwa pedały jazdy; przekładnia elektroniczna

Nowa generacja kosiarek Triplex

Od wyświetlacza TechControl po podążanie za konturem podłoża i łatwość konserwacji — lekka kosiarka 2750 PrecisionCut wyróżnia się w każdej dziedzinie. Dzięki wyświetlaczowi TechControl doskonałą jednolitość można uzyskać niezależnie od operatora. Wystarczy wprowadzić ustawienia preferowane przez nadzorcę — a następnie obserwować, jak wszyscy pracują z taką samą wydajnością!

Zalety

2750 PrecisionCut, Riding Triplex Mowers, Field, Detail Grass Boxes

Łatwy dostęp

Wszystkie kosze na trawę oferują regulowany uchwyt i łatwy dostęp. Asymetryczna konstrukcja zwiększa wydajność zbierania. System haka został zaprojektowany z myślą o łatwym demontażu i utrzymywaniu skrzyni we właściwym położeniu podczas transportu. Dostępne w kolorze czarnym lub żółtym w celu zwiększenia widoczności.

2750 PrecisionCut, Riding Triplex Mowers, Detail TechControl

Pracuj z głową

Można zaoszczędzić do 30% paliwa* i znacznie ograniczyć poziom hałasu, wybierając tryb „Eco” na wyświetlaczu TechControl. Tryb „Eco” precyzyjnie kalibruje moc odpowiednio do wykonywanego zadania (dotyczy tylko modeli 2750).

*W porównaniu do trybu „max RPM” (maks. obr./min)

2750 PrecisionCut, Riding Triplex Mowers, Field, Detail Contour Following

Doskonałe podążanie za konturem podłoża

Możliwość skręcania w zakresie 18 stopni oraz podążania za konturem podłoża w zakresie 37 stopni sprawia, że kosiarki 2750 PrecisionCut i kosiarki hybrydowe E-Cut Hybrid Triplex zapewniają równomierne koszenie nawet na nierównym terenie.

2750 PrecisionCut, Riding Triplex Mowers, Field, Back View

Mniejszy wpływ na zieleń

Model 2750 o bezkonkurencyjnie niskiej masie został specjalnie zaprojektowany, aby do minimum ograniczyć ugniatanie gleby na delikatnym greenie.

Dealer John Deere

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere

 

Tematy pokrewne