2700 E-Cut™ HybridKosiarki samojezdne Triplex

  • silnik benzynowy: 14,2 kW (19 KM) przy prędkości 3600 obr./min
  • elektryczne silniki bębna tnącego
  • szerokość cięcia 62” (157,5 cm)
  • regulacja noża do bębna tnącego

Nowa generacja kosiarek Triplex

Od wyświetlacza TechControl po podążanie za konturami i zbiorniki na trawę: model 2700 E-Cut™ Hybrid z silnikiem benzynowym jest doskonały pod każdym względem. Dzięki wyświetlaczowi TechControl doskonałą jednolitość można uzyskać niezależnie od operatora. Wystarczy wprowadzić ustawienia preferowane przez nadzorcę — a następnie obserwować, jak wszyscy pracują z taką samą wydajnością!

Zalety

Wyświetlacz TechControl

Wyświetlacz TechControl

Kontroluj jakość cięcia, dostosowując prędkość obrotu, koszenia, wskaźnik opuszczania, częstotliwość Frequency of Clip i o wiele więcej. Ciesz się niezależną od operatora jakością za każdym razem.

Wygoda pracy operatora

Wygoda pracy operatora

Operatorzy, którzy czują się pewnie i widzą rezultaty swojej pracy, osiągają lepsze wyniki i pracują precyzyjnie, co przekłada się na wygląd pola.

Doskonałe kopiowanie terenu:

Doskonałe kopiowanie terenu:

Bez problemu poradzisz sobie ze wszystkimi nierównościami terenu czy granicami.
Trzyosiowy system podnoszenia z niezależnymi siłownikami podnoszącymi umożliwia sterowanie zespołem tnącym 18  oraz kopiowanie terenu 42 

Możesz pracować szybciej

Możesz pracować szybciej

Oszczędność czasu: wyższe prędkości transportu w połączeniu z łatwo dostępnym systemem montażowym zbiornika na trawę, który pozostaje w miejscu podczas transportu: dzięki temu szybko uporasz się z powierzonym zadaniem.

Tryb Eco

Tryb Eco

Oszczędzaj do 30% paliwa w porównaniu z trybem maks. obr./min i znacznie ograniczaj hałas: moc zostaje precyzyjnie skalibrowana pod kątem danego zadania.

Znajdź dealera John Deere

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere