2750 E-CUT™Kosiarki samojezdne Triplex

  • silnik diesel o mocy 14.6 kW (19.6 hp) przy 3000 obr./min.
  • elektryczny układ napędowy wrzecion
  • szerokość koszenia 157.5 cm (62") 
  • doskonałe dopasowanie do konturu podłoża

Nowa generacja kosiarek Triplex

Od wyświetlacza TechControl po podążanie za konturem podłoża i kosze zbierające trawę — kosiarka 2750 E-Cut Hybrid wyróżnia się w każdej dziedzinie. Dzięki wyświetlaczowi TechControl doskonałą jednolitość można uzyskać niezależnie od operatora. Wystarczy wprowadzić ustawienia preferowane przez nadzorcę — a następnie obserwować, jak wszyscy pracują z taką samą wydajnością!

Zalety

2750 PrecisionCut, Riding Triplex Mowers, Field, Detail Grass Boxes

Łatwy dostęp

Wszystkie kosze na trawę oferują regulowany uchwyt i łatwy dostęp. Asymetryczna konstrukcja zwiększa wydajność zbierania. System haka został zaprojektowany z myślą o łatwym demontażu i utrzymywaniu skrzyni we właściwym położeniu podczas transportu. Dostępne w kolorze czarnym lub żółtym w celu zwiększenia widoczności.

2750 PrecisionCut, Riding Triplex Mowers, Detail TechControl

Pracuj z głową

Można zaoszczędzić do 30% paliwa* i znacznie ograniczyć poziom hałasu, wybierając tryb „Eco” na wyświetlaczu TechControl. Tryb „Eco” precyzyjnie kalibruje moc odpowiednio do wykonywanego zadania (dotyczy tylko modeli 2750).

*W porównaniu do trybu „max RPM” (maks. obr./min)

2750 PrecisionCut, Riding Triplex Mowers, Field, Detail Contour Following

Doskonałe podążanie za konturem podłoża

Możliwość skręcania w zakresie 18 stopni oraz podążania za konturem podłoża w zakresie 37 stopni sprawia, że kosiarki 2750 PrecisionCut i kosiarki hybrydowe E-Cut Hybrid Triplex zapewniają równomierne koszenie nawet na nierównym terenie.

Niestrudzona jednolitość

Wyświetlacz TechControl kosiarki 2750 umożliwia wstępne ustawienie opcji Frequency Of Clip na potrzeby koszenia pola golfowego, które pozostaje niezależne od prędkości koszenia w celu uzyskania jak największej jednolitości.

2750E E-CUT, Riding Triplex Mowers, Detail TechControl
Dealer John Deere

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere

 

Tematy pokrewne