Oferty specjalne

Promocje i oferty specjalne

Kombajny (W330/W440, Serie W, T, S)

Planujesz zakup kombajnu John Deere? Sprawdź ile możesz zyskać, korzystając z niższego oprocentowania w opcji zakupu z PowerGard Protection Plus. Dodatkową możliwością jest odroczenie spłaty rat kapitałowo- odsetkowych nawet o 18 miesięcy od odbioru maszyny*. 

NOWOŚĆ! 5 lat 0% na kombajny W540 wraz z przyrządami żniwnymi!**

O szczegóły zapytaj swojego dealera.

Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2019 

*Kombajny serii W330/W440, W, T oraz S wraz z przyrządami żniwnymi w kredycie z karencją do 18 miesięcy. W przypadku finansowania z PowerGard wymagany jest wariant ochrony pogwarancyjnej PowerGard Protection Plus na okres nie krótszy niż okres kredytowania lub na najdłuższy dostępny okres ochrony. Promocja obowiązuje 1.02.2019 do 30.04.2019 lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji „Atrakcyjne oprocentowanie  Programie John Deere Financial” dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

** Promocja dotyczy kombajnów W540 wraz z przyrządami żniwnymi. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 60 miesięcy, przy wpłacie własnej minimum 50% ceny finansowanego przedmiotu i prowizji przygotowawczej w wysokości 2% od finansowanej kwoty. Promocja obowiązuje dla maszyn zamówionych u dealera od 15.03.2019 do 30.04.2019 lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji „Atrakcyjne oprocentowanie  Programie John Deere Financial” dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego