Sadzenie i wysiewanie

Analiza i przygotowanie

Korzystając z danych mapowania plonów z John Deere Operations Center™ w połączeniu z innymi danymi, jeśli są dostępne (pobieranie próbek składników odżywczych z gleby, biomasa satelitarna itp.), można łatwo utworzyć mapy wysiewu o zmiennej intensywności. Możesz to zrobić samodzielnie lub we współpracy ze swoim agronomem lub specjalistą ds. rolnictwa precyzyjnego u lokalnego dealera.

john-deere-precision-ag-specialist-with-customer

Wykonaj w polu

Po zakończeniu tworzenia map wysiewu można skonfigurować plan pracy dla poszczególnych pól z liniami naprowadzania dla sadzarki lub siewnika i wysłać go do ciągnika. Dzięki kompatybilności z ISOBUS ustawienia siewnika pojawią się na wyświetlaczu ciągnika zaraz po jego dołączeniu. Po dotarciu ciągnika na pole zadanie automatycznie zostanie wskazane na wyświetlaczu. Operator musi tylko potwierdzić zadanie i może od razu zacząć.

Jakość jest najważniejsza. Chodzi o to, by zrobić to dobrze.

cattle-farmer
James Dyer
Farm Owner

Historie klientów

Nadszedł czas na siew o zmiennym dawkowaniu!

Nadszedł czas na siew o zmiennym dawkowaniu!

Siew o zmiennym dawkowaniu nie polega tylko na zwiększeniu plonów i obniżeniu kosztów. Ważna jest również odpowiednia reakcja na opady deszczu wywoływane zmianami klimatycznymi. Kilku francuskich rolników i wykonawców prac rolnych wyjaśnia, jak radzą sobie z tym wyzwaniem.

Liczy się każde ziarno

Liczy się każde ziarno

John Deere szuka nowych sposobów na optymalizację wysiewu wraz z firmą Saaten-Union. Aby to osiągnąć, w parze muszą iść fachowa wiedza techniczna i rolnicza.